اینورترهای خورشیدی پرشیا سرو خرید اینورتر خورشیدی قیمت اینورترهای خورشیدی و مبدل | nnqenergy

پنل خورشیدی برق DC تولید می کند به همین خاطر برای تامین برق AC به اینورتر های خورشیدی نیازمندیم. برخلاف تصور عموم اینورتر پمپ های سه فاز از نوع تک فاز در توان یکسان گرانتر نیستند و در توان یکسان قیمت اینورتر پمپ های سه فاز و تک فاز برابراند. با توجه به توضیحات فوق به صورت استاندارد نیاز است 1.5 برابر توان نامی پمپ پنل خورشیدی وصل کنیم برای مثال برا یک پمپ 1 اسب با در نظر گرفتن ضریب 1.5 به 1125 وات پنل خورشیدی نیاز داریم. برای مثال وقتی توان یک پمپ 750 وات(1 اسب) باشد در واقع علاوه بر این 750 وات که توان اکتیو است حدود 30 درصد(بسته به نوع پمپ می تواند متفاوت باشد) هم توان راکتیو مصرف می کند؛ یعنی حدود 1000 ولت آمپر توان مصرفی دارد. سری CPS اینورتری دارای شارژکنترلر ، سیستمUPS و AVR است .این اینورتر تمام سینوسی دارای حفاظت های ولتاژ زیاد و کم است و در شرایط شبکه غیر پایدار هم از بار محافظت می‌کند .

چراغ دکل خورشیدی

در بسیاری از صنایع که تغذیه عمدتاً با ولتاژ DC تامین می شود ، قسمتهایی با عنوان اتاق باتری تعبیه شده که معمولاً ولتاژ و جریان مورد نیاز را فراهم می کند . (مثلاً سیستم های مخابراتی که ولتاژ 48 ولت DC تغذیه ی LOCAL LOOP مشترکین را فراهم می کند) در این سیستم ها توسط برق شهر یا ژنراتور و با استفاده از شارژر، باطری ها شارژ شده و تغذیه DC سیستم تامین می شود. شکل موج غیر سینوسی که با نام های شبه سینوسی و یا مربعی شناخته می‌شود ، محدودیت کاربرد دارد و فقط برای مصارف الکترونیکی مثل روشنایی و وسایل دیجیتال قابل استفاده است. تعمیر اینورتر خورشیدیبرای استعلام هزینه تعمیر و راه اندازی اینورتر خورشیدی با ما در واحد فنی در تماس باشید. نوع بسته بندی بر سالم بودن محصول رابطه تنگاتنگی دارد قطعاً اگر محصول در بسته بندی مناسبی قرار گرفته باشد از ایجاد صدمات و خراب شدن قطعات جلوگیری می شود.

اینورتر خورشیدی در واقع یک مبدل است که جریان مستقیم DC را از پنل خورشیدی به جریان متناوب AC بدل می کند و برای تامین این جریان برق از منابعی مانند باتری و یا پنل های خورشیدی خرید اینترنتی اینورتر پنل خورشیدی استفاده می کند. اینورتر های خورشیدی کاربرد گسترده ای در مراسمات و مسافرت ها یا هر مکانی که به برق شهر دسترسی ندارید، دارد. شما می توانید مشخصات فنی، لیست فروشندگان معتبر و لیست قیمت های انواع اینورتر خورشیدی مانند اینورتر های خورشیدی گلداستار را در سایت آی تی بازار مشاهده و بررسی نمایید. سولارنیرو از شرکت های فعال در زمینه تامین تجهیزات نیروگاه برق خورشیدی شامل پنل خورشیدی، باتری خورشیدی، انواع اینورتر متصل به شبکه و اینورتر باتری و شارژکنترلر است.

  • سری P خروجی سینوسی با کیفیت مناسب برای بارهای حساس در اختیار قرار می دهد که گاهی از ولتاژ شبکه نیز با کیفیت تر است.
  • اينورترهای سينوسی خالص بهترين نوع اينورتر برای سيستمهای جدا ازشبكه هستند ولی بدليل قيمت بالا می توان در بسياری از كاربردها از اينورترهای شبه سينوسی استفاده كرد .
  • پنل های خورشیدی تنها می توانند توان اکتیو تولید کنند منتها اینورتر پمپ های خورشیدی شرکت پارس پلاس این قابلیت را دارند که توان اکتیو ورودی پنل ها را به توان راکتیو تبدیل کنند.
  • شارژ باتری با استفاده از یک شارژر روی صفحه حفظ می شود و انرژی اضافی به شبکه منتقل می شود.
در خرید این دستگاه علاوه بر قیمت به موضوعاتی مانند نیاز به باتری، نوع ژنراتور (سه فاز یا تک فاز)، توان اینورتر، ورودی دریافتی از پنل خورشیدی و اتوماتیک یا غیر اتوماتیک بودن توجه شود. هر کدام از این موارد در عمر سیستم و میزان هزینه ی لازم تاثیر می گذارد. برای خرید اینورتر خورشیدی در دو نوع اینورتر تمام سینوسی و اینورتر شبه سینوسی میتوانید از فروشگاه تجهیزات خورشیدی خورشید لاله زار اقدام کنید.انواع مبدل برق خودرو و اینورتر فندکی در خورشید لاله زار موجود است. در ادامه به معرفی مزایای این نوع اینورتر پمپ خورشیدی ایرانی نسبت به سایر انواع اینورتر پمپ های موجود در بازار می پردازیم. منتها در ابتدا نیاز است یک سری نکات در ارتباط با انواع سیستم پمپ آب خورشیدی ارائه دهیم تا شما همکاران گرامی بتوانید بهترین مشاوره را به کارفرمای خود ارائه کنید. مبدل اینورتر برق خودرو و پنل خورشیدی ونک مدل 12v TO 220v 3000W برای راه اندازی وسایل برقی با استفاده از دو سر باتری و یا پنل خورشیدی در جاهایی که دسترسی به برق ۲۲۰ ولت شهری وجود ندارد به کار می رود.

از انواع اینورتر ها نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

اینورترهای خورشیدی پرشیا سرو خرید اینورتر خورشیدی قیمت اینورترهای خورشیدی و مبدل | nnqenergy امروزه شرکت‌های مختلفی تمام تلاش خود را می‌کنند تا این محصول را با ظرفیت و توانایی بالا تولید کنند تا شما رضایت خاطر داشته باشید و شما با خرید و استفاده این محصول می توانید مزیت بسیار زیادی را برای خود ایجاد کنید که این شرکت‌ها به هدف خود تا حدودی رسیده‌اند. اینجا یک فروشگاه اینترنتی فروش تجهیزات انرژی خورشیدی است که بدون شک بزرگترین فروشگاه خورشیدی در ایران درحال حاضر میباشد. تیم هورآیش علاوه بر فروش تجهیزات خورشیدی، در طراحی سیستم های خورشیدی و آموزش طراحی سیستم برق خورشیدی نیز فعال میباشد. اینورتر پمپ های خورشیدی ایرانی شرکت پارس پلاس قابلیت اتصال پنل تا 2.5 برابر توان نامی خود را دارند. حال که اتصال بین پنل، پمپ و اینورتر انجام شد نوبت به کانفیگ و تنظیمات اینورتر پمپ می رسد که خود داری پیچیدگی خاص خود است و یکی از مزیت های اینورتر پمپ های خورشیدی ایرانی پارس پلاس این است که به کانفیگ و تنظیمات نیاز ندارد و راه اندازی آن بسیار آسان است. همانطور که اشاره شد دو نوع پمپ DC زغالی و غیرزغالی یا همان براشلس داریم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار