سئو چیست؟ تاریخچه + کاربرد و عوامل تاثیرگذار فن پردازان-سئو

او کلید واژه ها را کشف کرده و آن ها را گسترش می دهد و بهینه سازی می کند. هنگامی که یک مطلب در پایگاه داده های گوگل ذخیره شده و در اثر جستجو کردن، در گوگل پیدا شود، ایندکس شده است. مجله خبری سئو در واقع، ایندکس یک مطلب به معنای ثبت و فهرست شدن آن می باشد. با استفاده از تکنیک ایندکس مطالب، می توان به راحتی صفحات و مطالب گوناگون را از پایگاه داده گوگل بازیابی نمود.

Crawling چیست و چگونه عمل می‌کند؟

این کلمه در سایت ‌های بازاریابی و تبلیغاتی بیشتر به کار می رود. SEM از دو بخش SEO و PPC تشکیل شده که PPC به معنی پرداخت به ازای کلیک بر روی مطالب و تبلیغات اینترنتی است. این اصطلاح مخفف کلمه Human Experience Optimization می باشد.

SMM چیست و چه کاربردی دارد؟

اغلب فریلنسرها (مخصوصا تازه‌کارها) تعادل بین کار و زندگی خود را از دست می‌دهند و ۲۴ ساعت در ۷ روز هفته یا در حال کار هستند یا به فکر کار هستند. اگر بتوانید یک سیستم منظم ایجاد کنید که از لحظه دریافت پروژه تا لحظه تحویل و حتی پشتیبانی پروژه همه چیز به صورت شفاف مشخص باشد مطمئن باشید خیلی زود به موفقیت خواهید رسید. در این مسیر می‌توانید از تجربیات فریلنسرهای با تجربه استفاده کنید.

۴ هدف جستجوی اصلی

با گنجاندن کلمات کلیدی در متا داده های خود (از جمله تگ های تصویر و تگ های عنوان) گوگل می تواند، ارتباط صفحه شما را سریعتر درک کند. یکی از مهمترین موضوعات برای طراحی سایت خارجی، پیدا کردن کلمات کیلدی اورجینال است. بسیاری از افراد تصور می کنند اگر معادل کلمه کلیدی خود را با گوگل ترنسلیت برگردان کنند همه چیز به بهترین شکل انجام خواهد شد. اما اصول سئو سایت خارجی این است که کلمات معادل فارسی را پیدا کنید. هاست های خارجی از نظر ارتباط شبکه و پایداری بهتر از هاست های ایرانی هستند. آن ها ارتباط نزدیک تری با ربات های خزنده موتورهای جستجو دارند.

بله این هم جزو محتوای تکراری است اما اینکه نویسنده؛ فقط اقدام به بازنویسی محتواهای دیگر سطح وب کند هم نوعی محتوای تکراری به حساب می‌آید. بنابراین برای موفقیت در سئو نیاز است در بازاریابی محتوا حرفه‌ای عمل کنید. اگر با دقت این ۲ جمله را خوانده باشید متوجه می‌شوید که سئو و بازاریابی محتوا در هم تنیده شده‌اند و برای موفقیت در هر یک، به دیگری نیاز دارید. اگر نیاز بود چندین صفحه بی‌کیفیت را ادغام کنید و تبدیل به یک صفحه عالی کنید.

  • یک ابزار کاربردی برای سئو سایت است که برای جستجوی کلمه کلیدی می توان از آن استفاده کرد.
  • در مورد مشخصات هاست و سرور، فاکتورهایی مثل مقدار حافظه، پهنای باند، سقف ترافیک مجاز و … قدرت و توانایی بُن مایه های سایت را تعیین می کنند.
  • هر چقدر محتوای سایت جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشد، در کسب رتبه از گوگل امتیاز بالاتری خواهد گرفت.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار